O NÁS

Studio Puk-Puk je grafický a ilustrační ateliér tvůrčí dvojice Puk-Puk. Po studiu animovaného filmu a grafického designu jsme začali pracovat v oblasti grafiky a ilustrace. Máme za sebou několik let praxe v reklamních agenturách a zároveň již 16 let působíme jako freelanceři.

Co nám jde?

Ilustrace


onas-ilustrace

Jde především o vektorovou (počítačovou) ilustraci s důrazem na stylizaci a hravost. Naše ilustrace se uplatňují na obálkách brožur a časopisů, nebo jsou součástí webových stránek. Naší silnou stránkou je tvorba maskotůcharakterů (postaviček), kteří fungují jako průvodci na webu, v printových materiálech, jsou hlavní tváří kampaní nebo pomáhají zlidštit firemní prezentaci. Máme za sebou i několik deskových a karetních her postavených na ilustraci. 

Grafický design


onas-designV grafickém designu se soustřeďujeme na návrhy printových materiálů. Několik let tvoříme tiskoviny týkající se jak medikální a vědecké oblasti, tak oblasti bioproduktů a gastronomie.  Pracujeme jak s korporátní grafikou podle CI manuálů, tak umíme navrhnout originální vizuál, kde ilustrace a grafika tvoří jeden celek. Baví nás tvorba log, promýšlení vizuálního stylu a sledujeme trendy v této oblasti. V poslední době čím dál častěji zpracováváme obalový design.

 

Animace


Z širokého vesmíru animačních technik je nám nejbližší 2D plošková animace. Animaci vytváříme od konceptu a storyboardu, přes návrh výtvarna,  charakterů po finální animaci, střih, ozvučení a export. Vytváříme tak jingly, znělky tak kratší autorské animace.