Mikiny & legíny Sukulento

Fascinace světem kaktusů, sukulentů a jiných suchomilných rostlin mě vedla k ilustracím botanických textur. V létě se rostlinné formy rozbují a nechají nás vizuálně namlsat svými barvami a morfologií. Chtěla jsem se obalit na dlouhé šedé období zimy pomyslnou kuklou z květin, sukulentů a kaktusů a přečkat v ní do jara. Zatímco rostliny spí zimním spánkem, můžu je mít alespoň symbolicky kolem sebe.

Technologie sublimačního tisku pokročila tak, že reprodukuje ilustrace v kvalitním rozlišení a rozšířil se i výběr materiálů. Není třeba hledat své vysněné barevné vzory v nadnárodních řetězcích, ale realizovat si je přímo s místními výrobci. Výroba omezené série se dá provést v rámci Moravy a Slezska. Skvělá spolupráce se značkou Scura z Havířova.

Mikina bez kapuce dámská

Krátká mikina ze 100% bavlny (teplákoviny) z lehčího materiálu (220 g/m2). Sublimační tisk je barevně věrný a stálý. Střih je rovný, s širokými rukávy. Mikina je volnější (nevypasovaná). Výstřih je oválný. Náplety na rukávech a na spodku mikiny jsou z černého bavlněného žebrovaného nápletu. Barevný podklad mikiny je černý.

Mikinošaty bez kapuce

Prodloužená verze krátké mikiny na délku cca do poloviny stehen. Mikinošaty ze 100% bavlny (teplákoviny) z lehčího materiálu (220 g/m2). Střih je rovný, s širokými rukávy. Mikinošaty jsou volnější (nevypasované). Výstřih je oválný. Náplety na rukávech a na spodku mikiny jsou z černého bavlněného žebrovaného nápletu. Barevný podklad mikiny je černý. Tuto mikinu vyfocenou ještě nemáme, zkuste si ji představit podle popisu.

 

Mikina bez kapuce pánská

Krátká mikina ze 100% bavlny (teplákoviny) z lehčího materiálu (220 g/m2). Střih je rovný, rukávy se zužují do nápletu. Náplety na rukávech a na spodku mikiny jsou z černého bavlněného žebrovaného nápletu. Barevný podklad mikiny je černý.

 

Mikina s kapucou

Prodloužená mikina dámská nebo pánská. Pokud si vyberete svou běžnou velikost, mikina sahá zhruba pod zadek, pokud zvolíte větší, budou to spíš mikinošaty do půlky stehen. Mikina s kapucou ze 100% bavlny (teplákoviny) z lehčího materiálu (220 g/m2). Střih je rovný, s raglánovými (šikmo střiženými) rukávy. Mikina je volnější (nevypasovaná).  Na bocích jsou schované kapsy. Výplň kapuce je černá. Šňůrky jsou černé, ploché, kovový kroužek a černé kovové zakončení. Náplety na rukávech a na spodku mikiny jsou z černého žebrovaného bavlněného nápletu. Barevný podklad mikiny je černý.

 

Legíny

Kaktusovo sukulentní legíny ze sportovní lycry 230 g/m2 (96 % polyester, 4 % spandex). Lycra je hladká, matná, roztažná a tisk na ní je zářivý a precizní. Legíny mají vysoký pas 12 cm. Nohavice jsou dostatečně dlouhé, přes boky krásně elastické. Barevný podklad legín je černý.